Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:30
Płocka11:32
Przemyska11:34
Wilanowska11:35
Cebertowicza11:37
Cieszyńskiego11:38
Sikorskiego11:40
Chałubińskiego11:42
Odrzańska11:44
Pohulanka11:45
Węzeł Groddecka11:47
Urząd Miejski11:48
Dworzec PKS11:50
Brama Oliwska11:52
Chodowieckiego11:53
Uniwersytet Medyczny11:54
Traugutta11:56
Opera Bałtycka
 
11:58
0 min.
 
Wyspiańskiego12:013 min.
 
Reja12:024 min.
 
Mickiewicza12:046 min.
 
Plac Komorowskiego12:068 min.
 
Legionów12:0810 min.
 
Bajana12:0911 min.
 
Żwirki i Wigury12:1012 min.
 
Jana Pawła II12:1113 min.
 
Startowa12:1214 min.
 
Zaspa12:1315 min.
 
Kołobrzeska12:1416 min.
 
Bora Komorowskiego12:1618 min.
 
Czerwony Dwór12:1820 min.
 
Piastowska12:1921 min.
 
Pomorska12:2123 min.
 
Osiedle Wejhera12:2224 min.
 
Helska12:2325 min.
 
Jelitkowo12:2426 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy