Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:30
Płocka10:32
Przemyska10:34
Wilanowska10:35
Cebertowicza10:37
Cieszyńskiego10:38
Sikorskiego10:40
Chałubińskiego10:42
Odrzańska10:44
Pohulanka10:45
Węzeł Groddecka10:47
Urząd Miejski10:48
Dworzec PKS10:50
Brama Oliwska10:52
Chodowieckiego10:53
Uniwersytet Medyczny10:54
Traugutta10:56
Opera Bałtycka
 
10:58
0 min.
 
Wyspiańskiego11:013 min.
 
Reja11:024 min.
 
Mickiewicza11:046 min.
 
Plac Komorowskiego11:068 min.
 
Legionów11:0810 min.
 
Bajana11:0911 min.
 
Żwirki i Wigury11:1012 min.
 
Jana Pawła II11:1113 min.
 
Startowa11:1214 min.
 
Zaspa11:1315 min.
 
Kołobrzeska11:1416 min.
 
Bora Komorowskiego11:1618 min.
 
Czerwony Dwór11:1820 min.
 
Piastowska11:1921 min.
 
Pomorska11:2123 min.
 
Osiedle Wejhera11:2224 min.
 
Helska11:2325 min.
 
Jelitkowo11:2426 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy