Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:27
Płocka07:29
Przemyska07:31
Wilanowska07:32
Cebertowicza07:34
Cieszyńskiego07:35
Sikorskiego07:37
Chałubińskiego07:39
Odrzańska07:41
Pohulanka07:42
Węzeł Groddecka07:44
Urząd Miejski07:45
Dworzec PKS07:47
Brama Oliwska07:49
Chodowieckiego07:50
Uniwersytet Medyczny07:51
Traugutta07:53
Opera Bałtycka
 
07:55
0 min.
 
Wyspiańskiego07:583 min.
 
Reja07:594 min.
 
Mickiewicza08:016 min.
 
Plac Komorowskiego08:038 min.
 
Legionów08:0510 min.
 
Bajana08:0611 min.
 
Żwirki i Wigury08:0712 min.
 
Jana Pawła II08:0813 min.
 
Startowa08:0914 min.
 
Zaspa08:1015 min.
 
Kołobrzeska08:1116 min.
 
Bora Komorowskiego08:1318 min.
 
Czerwony Dwór08:1520 min.
 
Piastowska08:1621 min.
 
Pomorska08:1823 min.
 
Osiedle Wejhera08:1924 min.
 
Helska08:2025 min.
 
Jelitkowo08:2126 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy