Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:07
Płocka15:09
Przemyska15:11
Wilanowska15:12
Cebertowicza15:14
Cieszyńskiego15:15
Sikorskiego15:17
Chałubińskiego15:19
Odrzańska15:21
Pohulanka15:22
Węzeł Groddecka15:24
Urząd Miejski
 
15:25
0 min.
 
Dworzec PKS15:272 min.
 
Brama Oliwska15:294 min.
 
Chodowieckiego15:305 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:316 min.
 
Traugutta15:338 min.
 
Opera Bałtycka15:3510 min.
 
Wyspiańskiego15:3813 min.
 
Reja15:3914 min.
 
Mickiewicza15:4116 min.
 
Plac Komorowskiego15:4318 min.
 
Legionów15:4520 min.
 
Bajana15:4621 min.
 
Żwirki i Wigury15:4722 min.
 
Jana Pawła II15:4823 min.
 
Startowa15:4924 min.
 
Zaspa15:5025 min.
 
Kołobrzeska15:5126 min.
 
Bora Komorowskiego15:5328 min.
 
Czerwony Dwór15:5530 min.
 
Piastowska15:5631 min.
 
Pomorska15:5833 min.
 
Osiedle Wejhera15:5934 min.
 
Helska16:0035 min.
 
Jelitkowo16:0136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy