Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:50
Płocka10:52
Przemyska10:54
Wilanowska10:55
Cebertowicza10:57
Cieszyńskiego10:58
Sikorskiego11:00
Chałubińskiego11:02
Odrzańska11:04
Pohulanka11:05
Węzeł Groddecka11:07
Urząd Miejski
 
11:08
0 min.
 
Dworzec PKS11:102 min.
 
Brama Oliwska11:124 min.
 
Chodowieckiego11:135 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:146 min.
 
Traugutta11:168 min.
 
Opera Bałtycka11:1810 min.
 
Wyspiańskiego11:2113 min.
 
Reja11:2214 min.
 
Mickiewicza11:2416 min.
 
Plac Komorowskiego11:2618 min.
 
Legionów11:2820 min.
 
Bajana11:2921 min.
 
Żwirki i Wigury11:3022 min.
 
Jana Pawła II11:3123 min.
 
Startowa11:3224 min.
 
Zaspa11:3325 min.
 
Kołobrzeska11:3426 min.
 
Bora Komorowskiego11:3628 min.
 
Czerwony Dwór11:3830 min.
 
Piastowska11:3931 min.
 
Pomorska11:4133 min.
 
Osiedle Wejhera11:4234 min.
 
Helska11:4335 min.
 
Jelitkowo11:4436 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy