Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:37
Płocka08:39
Przemyska08:41
Wilanowska08:42
Cebertowicza08:44
Cieszyńskiego08:45
Sikorskiego08:47
Chałubińskiego08:49
Odrzańska08:51
Pohulanka08:52
Węzeł Groddecka08:54
Urząd Miejski
 
08:55
0 min.
 
Dworzec PKS08:572 min.
 
Brama Oliwska08:594 min.
 
Chodowieckiego09:005 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:016 min.
 
Traugutta09:038 min.
 
Opera Bałtycka09:0510 min.
 
Politechnika09:0611 min.
 
Miszewskiego09:0712 min.
 
Jaśkowa Dolina09:0914 min.
 
Klonowa09:1116 min.
 
Galeria Bałtycka09:1318 min.
 
Wojska Polskiego09:1520 min.
 
Zamenhofa09:1621 min.
 
Zajezdnia09:1722 min.
 
Strzyża PKM09:1823 min.
 
Strzyża PKM09:1823 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy