Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:47
Płocka06:49
Przemyska06:51
Wilanowska06:52
Cebertowicza06:54
Cieszyńskiego06:55
Sikorskiego06:57
Chałubińskiego06:59
Odrzańska07:01
Pohulanka07:02
Węzeł Groddecka07:04
Urząd Miejski
 
07:05
0 min.
 
Dworzec PKS07:072 min.
 
Brama Oliwska07:094 min.
 
Chodowieckiego07:105 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:116 min.
 
Traugutta07:138 min.
 
Opera Bałtycka07:1510 min.
 
Wyspiańskiego07:1813 min.
 
Reja07:1914 min.
 
Mickiewicza07:2116 min.
 
Plac Komorowskiego07:2318 min.
 
Legionów07:2520 min.
 
Bajana07:2621 min.
 
Żwirki i Wigury07:2722 min.
 
Jana Pawła II07:2823 min.
 
Startowa07:2924 min.
 
Zaspa07:3025 min.
 
Kołobrzeska07:3126 min.
 
Bora Komorowskiego07:3328 min.
 
Czerwony Dwór07:3530 min.
 
Piastowska07:3631 min.
 
Pomorska07:3833 min.
 
Osiedle Wejhera07:3934 min.
 
Helska07:4035 min.
 
Jelitkowo07:4136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy