Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:07
Płocka14:09
Przemyska14:11
Wilanowska14:12
Cebertowicza14:14
Cieszyńskiego14:15
Sikorskiego14:17
Chałubińskiego14:19
Odrzańska14:21
Pohulanka14:22
Węzeł Groddecka
 
14:24
0 min.
 
Urząd Miejski14:251 min.
 
Dworzec PKS14:273 min.
 
Brama Oliwska14:295 min.
 
Chodowieckiego14:306 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:317 min.
 
Traugutta14:339 min.
 
Opera Bałtycka14:3511 min.
 
Wyspiańskiego14:3814 min.
 
Reja14:3915 min.
 
Mickiewicza14:4117 min.
 
Plac Komorowskiego14:4319 min.
 
Legionów14:4521 min.
 
Bajana14:4622 min.
 
Żwirki i Wigury14:4723 min.
 
Jana Pawła II14:4824 min.
 
Startowa14:4925 min.
 
Zaspa14:5026 min.
 
Kołobrzeska14:5127 min.
 
Bora Komorowskiego14:5329 min.
 
Czerwony Dwór14:5531 min.
 
Piastowska14:5632 min.
 
Pomorska14:5834 min.
 
Osiedle Wejhera14:5935 min.
 
Helska15:0036 min.
 
Jelitkowo15:0137 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy