Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:26
Płocka17:28
Przemyska17:30
Wilanowska17:31
Cebertowicza17:33
Cieszyńskiego17:34
Sikorskiego17:36
Chałubińskiego17:38
Odrzańska17:40
Pohulanka
 
17:41
0 min.
 
Węzeł Groddecka17:432 min.
 
Urząd Miejski17:443 min.
 
Dworzec PKS17:465 min.
 
Brama Oliwska17:487 min.
 
Chodowieckiego17:498 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:509 min.
 
Traugutta17:5211 min.
 
Opera Bałtycka17:5413 min.
 
Wyspiańskiego17:5716 min.
 
Reja17:5817 min.
 
Mickiewicza18:0019 min.
 
Plac Komorowskiego18:0221 min.
 
Legionów18:0423 min.
 
Bajana18:0524 min.
 
Żwirki i Wigury18:0625 min.
 
Jana Pawła II18:0726 min.
 
Startowa18:0827 min.
 
Zaspa18:0928 min.
 
Kołobrzeska18:1029 min.
 
Bora Komorowskiego18:1231 min.
 
Czerwony Dwór18:1433 min.
 
Piastowska18:1534 min.
 
Pomorska18:1736 min.
 
Gospody18:1837 min.
 
Pomorska - Osiedle18:1938 min.
 
Subisława18:2140 min.
 
Opacka18:2342 min.
 
Oliwa18:2544 min.
 
Obrońców Westerplatte18:2645 min.
 
Derdowskiego18:2746 min.
 
Tetmajera18:2847 min.
 
Bażyńskiego18:2948 min.
 
Uniwersytet18:3049 min.
 
Strzyża PKM18:3251 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy