Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:07
Płocka17:09
Przemyska17:11
Wilanowska17:12
Cebertowicza17:14
Cieszyńskiego17:15
Sikorskiego17:17
Chałubińskiego17:19
Odrzańska17:21
Pohulanka
 
17:22
0 min.
 
Węzeł Groddecka17:242 min.
 
Urząd Miejski17:253 min.
 
Dworzec PKS17:275 min.
 
Brama Oliwska17:297 min.
 
Chodowieckiego17:308 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:319 min.
 
Traugutta17:3311 min.
 
Opera Bałtycka17:3513 min.
 
Wyspiańskiego17:3816 min.
 
Reja17:3917 min.
 
Mickiewicza17:4119 min.
 
Plac Komorowskiego17:4321 min.
 
Legionów17:4523 min.
 
Bajana17:4624 min.
 
Żwirki i Wigury17:4725 min.
 
Jana Pawła II17:4826 min.
 
Startowa17:4927 min.
 
Zaspa17:5028 min.
 
Kołobrzeska17:5129 min.
 
Bora Komorowskiego17:5331 min.
 
Czerwony Dwór17:5533 min.
 
Piastowska17:5634 min.
 
Pomorska17:5836 min.
 
Osiedle Wejhera17:5937 min.
 
Helska18:0038 min.
 
Jelitkowo18:0139 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy