Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:37
Płocka16:39
Przemyska16:41
Wilanowska16:42
Cebertowicza16:44
Cieszyńskiego16:45
Sikorskiego16:47
Chałubińskiego16:49
Odrzańska16:51
Pohulanka
 
16:52
0 min.
 
Węzeł Groddecka16:542 min.
 
Urząd Miejski16:553 min.
 
Dworzec PKS16:575 min.
 
Brama Oliwska16:597 min.
 
Chodowieckiego17:008 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:019 min.
 
Traugutta17:0311 min.
 
Opera Bałtycka17:0513 min.
 
Wyspiańskiego17:0816 min.
 
Reja17:0917 min.
 
Mickiewicza17:1119 min.
 
Plac Komorowskiego17:1321 min.
 
Legionów17:1523 min.
 
Bajana17:1624 min.
 
Żwirki i Wigury17:1725 min.
 
Jana Pawła II17:1826 min.
 
Startowa17:1927 min.
 
Zaspa17:2028 min.
 
Kołobrzeska17:2129 min.
 
Bora Komorowskiego17:2331 min.
 
Czerwony Dwór17:2533 min.
 
Piastowska17:2634 min.
 
Pomorska17:2836 min.
 
Osiedle Wejhera17:2937 min.
 
Helska17:3038 min.
 
Jelitkowo17:3139 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy