Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:27
Płocka15:29
Przemyska15:31
Wilanowska15:32
Cebertowicza15:34
Cieszyńskiego15:35
Sikorskiego15:37
Chałubińskiego15:39
Odrzańska15:41
Pohulanka
 
15:42
0 min.
 
Węzeł Groddecka15:442 min.
 
Urząd Miejski15:453 min.
 
Dworzec PKS15:475 min.
 
Brama Oliwska15:497 min.
 
Chodowieckiego15:508 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:519 min.
 
Traugutta15:5311 min.
 
Opera Bałtycka15:5513 min.
 
Wyspiańskiego15:5816 min.
 
Reja15:5917 min.
 
Mickiewicza16:0119 min.
 
Plac Komorowskiego16:0321 min.
 
Legionów16:0523 min.
 
Bajana16:0624 min.
 
Żwirki i Wigury16:0725 min.
 
Jana Pawła II16:0826 min.
 
Startowa16:0927 min.
 
Zaspa16:1028 min.
 
Kołobrzeska16:1129 min.
 
Bora Komorowskiego16:1331 min.
 
Czerwony Dwór16:1533 min.
 
Piastowska16:1634 min.
 
Pomorska16:1836 min.
 
Osiedle Wejhera16:1937 min.
 
Helska16:2038 min.
 
Jelitkowo16:2139 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy