Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:37
Płocka14:39
Przemyska14:41
Wilanowska14:42
Cebertowicza14:44
Cieszyńskiego14:45
Sikorskiego14:47
Chałubińskiego14:49
Odrzańska14:51
Pohulanka
 
14:52
0 min.
 
Węzeł Groddecka14:542 min.
 
Urząd Miejski14:553 min.
 
Dworzec PKS14:575 min.
 
Brama Oliwska14:597 min.
 
Chodowieckiego15:008 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:019 min.
 
Traugutta15:0311 min.
 
Opera Bałtycka15:0513 min.
 
Wyspiańskiego15:0816 min.
 
Reja15:0917 min.
 
Mickiewicza15:1119 min.
 
Plac Komorowskiego15:1321 min.
 
Legionów15:1523 min.
 
Bajana15:1624 min.
 
Żwirki i Wigury15:1725 min.
 
Jana Pawła II15:1826 min.
 
Startowa15:1927 min.
 
Zaspa15:2028 min.
 
Kołobrzeska15:2129 min.
 
Bora Komorowskiego15:2331 min.
 
Czerwony Dwór15:2533 min.
 
Piastowska15:2634 min.
 
Pomorska15:2836 min.
 
Osiedle Wejhera15:2937 min.
 
Helska15:3038 min.
 
Jelitkowo15:3139 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy