Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:27
Płocka14:29
Przemyska14:31
Wilanowska14:32
Cebertowicza14:34
Cieszyńskiego14:35
Sikorskiego14:37
Chałubińskiego14:39
Odrzańska14:41
Pohulanka
 
14:42
0 min.
 
Węzeł Groddecka14:442 min.
 
Urząd Miejski14:453 min.
 
Dworzec PKS14:475 min.
 
Brama Oliwska14:497 min.
 
Chodowieckiego14:508 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:519 min.
 
Traugutta14:5311 min.
 
Opera Bałtycka14:5513 min.
 
Wyspiańskiego14:5816 min.
 
Reja14:5917 min.
 
Mickiewicza15:0119 min.
 
Plac Komorowskiego15:0321 min.
 
Legionów15:0523 min.
 
Bajana15:0624 min.
 
Żwirki i Wigury15:0725 min.
 
Jana Pawła II15:0826 min.
 
Startowa15:0927 min.
 
Zaspa15:1028 min.
 
Kołobrzeska15:1129 min.
 
Bora Komorowskiego15:1331 min.
 
Czerwony Dwór15:1533 min.
 
Piastowska15:1634 min.
 
Pomorska15:1836 min.
 
Osiedle Wejhera15:1937 min.
 
Helska15:2038 min.
 
Jelitkowo15:2139 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy