Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:57
Płocka13:59
Przemyska14:01
Wilanowska14:02
Cebertowicza14:04
Cieszyńskiego14:05
Sikorskiego14:07
Chałubińskiego14:09
Odrzańska14:11
Pohulanka
 
14:12
0 min.
 
Węzeł Groddecka14:142 min.
 
Urząd Miejski14:153 min.
 
Dworzec PKS14:175 min.
 
Brama Oliwska14:197 min.
 
Chodowieckiego14:208 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:219 min.
 
Traugutta14:2311 min.
 
Opera Bałtycka14:2513 min.
 
Wyspiańskiego14:2816 min.
 
Reja14:2917 min.
 
Mickiewicza14:3119 min.
 
Plac Komorowskiego14:3321 min.
 
Legionów14:3523 min.
 
Bajana14:3624 min.
 
Żwirki i Wigury14:3725 min.
 
Jana Pawła II14:3826 min.
 
Startowa14:3927 min.
 
Zaspa14:4028 min.
 
Kołobrzeska14:4129 min.
 
Bora Komorowskiego14:4331 min.
 
Czerwony Dwór14:4533 min.
 
Piastowska14:4634 min.
 
Pomorska14:4836 min.
 
Osiedle Wejhera14:4937 min.
 
Helska14:5038 min.
 
Jelitkowo14:5139 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy