Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:30
Płocka13:32
Przemyska13:34
Wilanowska13:35
Cebertowicza13:37
Cieszyńskiego13:38
Sikorskiego13:40
Chałubińskiego13:42
Odrzańska13:44
Pohulanka
 
13:45
0 min.
 
Węzeł Groddecka13:472 min.
 
Urząd Miejski13:483 min.
 
Dworzec PKS13:505 min.
 
Brama Oliwska13:527 min.
 
Chodowieckiego13:538 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:549 min.
 
Traugutta13:5611 min.
 
Opera Bałtycka13:5813 min.
 
Wyspiańskiego14:0116 min.
 
Reja14:0217 min.
 
Mickiewicza14:0419 min.
 
Plac Komorowskiego14:0621 min.
 
Legionów14:0823 min.
 
Bajana14:0924 min.
 
Żwirki i Wigury14:1025 min.
 
Jana Pawła II14:1126 min.
 
Startowa14:1227 min.
 
Zaspa14:1328 min.
 
Kołobrzeska14:1429 min.
 
Bora Komorowskiego14:1631 min.
 
Czerwony Dwór14:1833 min.
 
Piastowska14:1934 min.
 
Pomorska14:2136 min.
 
Osiedle Wejhera14:2237 min.
 
Helska14:2338 min.
 
Jelitkowo14:2439 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy