Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:10
Płocka12:12
Przemyska12:14
Wilanowska12:15
Cebertowicza12:17
Cieszyńskiego12:18
Sikorskiego12:20
Chałubińskiego12:22
Odrzańska12:24
Pohulanka
 
12:25
0 min.
 
Węzeł Groddecka12:272 min.
 
Urząd Miejski12:283 min.
 
Dworzec PKS12:305 min.
 
Brama Oliwska12:327 min.
 
Chodowieckiego12:338 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:349 min.
 
Traugutta12:3611 min.
 
Opera Bałtycka12:3813 min.
 
Wyspiańskiego12:4116 min.
 
Reja12:4217 min.
 
Mickiewicza12:4419 min.
 
Plac Komorowskiego12:4621 min.
 
Legionów12:4823 min.
 
Bajana12:4924 min.
 
Żwirki i Wigury12:5025 min.
 
Jana Pawła II12:5126 min.
 
Startowa12:5227 min.
 
Zaspa12:5328 min.
 
Kołobrzeska12:5429 min.
 
Bora Komorowskiego12:5631 min.
 
Czerwony Dwór12:5833 min.
 
Piastowska12:5934 min.
 
Pomorska13:0136 min.
 
Osiedle Wejhera13:0237 min.
 
Helska13:0338 min.
 
Jelitkowo13:0439 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy