Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:50
Płocka11:52
Przemyska11:54
Wilanowska11:55
Cebertowicza11:57
Cieszyńskiego11:58
Sikorskiego12:00
Chałubińskiego12:02
Odrzańska12:04
Pohulanka
 
12:05
0 min.
 
Węzeł Groddecka12:072 min.
 
Urząd Miejski12:083 min.
 
Dworzec PKS12:105 min.
 
Brama Oliwska12:127 min.
 
Chodowieckiego12:138 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:149 min.
 
Traugutta12:1611 min.
 
Opera Bałtycka12:1813 min.
 
Wyspiańskiego12:2116 min.
 
Reja12:2217 min.
 
Mickiewicza12:2419 min.
 
Plac Komorowskiego12:2621 min.
 
Legionów12:2823 min.
 
Bajana12:2924 min.
 
Żwirki i Wigury12:3025 min.
 
Jana Pawła II12:3126 min.
 
Startowa12:3227 min.
 
Zaspa12:3328 min.
 
Kołobrzeska12:3429 min.
 
Bora Komorowskiego12:3631 min.
 
Czerwony Dwór12:3833 min.
 
Piastowska12:3934 min.
 
Pomorska12:4136 min.
 
Osiedle Wejhera12:4237 min.
 
Helska12:4338 min.
 
Jelitkowo12:4439 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy