Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:30
Płocka11:32
Przemyska11:34
Wilanowska11:35
Cebertowicza11:37
Cieszyńskiego11:38
Sikorskiego11:40
Chałubińskiego11:42
Odrzańska11:44
Pohulanka
 
11:45
0 min.
 
Węzeł Groddecka11:472 min.
 
Urząd Miejski11:483 min.
 
Dworzec PKS11:505 min.
 
Brama Oliwska11:527 min.
 
Chodowieckiego11:538 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:549 min.
 
Traugutta11:5611 min.
 
Opera Bałtycka11:5813 min.
 
Wyspiańskiego12:0116 min.
 
Reja12:0217 min.
 
Mickiewicza12:0419 min.
 
Plac Komorowskiego12:0621 min.
 
Legionów12:0823 min.
 
Bajana12:0924 min.
 
Żwirki i Wigury12:1025 min.
 
Jana Pawła II12:1126 min.
 
Startowa12:1227 min.
 
Zaspa12:1328 min.
 
Kołobrzeska12:1429 min.
 
Bora Komorowskiego12:1631 min.
 
Czerwony Dwór12:1833 min.
 
Piastowska12:1934 min.
 
Pomorska12:2136 min.
 
Osiedle Wejhera12:2237 min.
 
Helska12:2338 min.
 
Jelitkowo12:2439 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy