Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:30
Płocka10:32
Przemyska10:34
Wilanowska10:35
Cebertowicza10:37
Cieszyńskiego10:38
Sikorskiego10:40
Chałubińskiego10:42
Odrzańska10:44
Pohulanka
 
10:45
0 min.
 
Węzeł Groddecka10:472 min.
 
Urząd Miejski10:483 min.
 
Dworzec PKS10:505 min.
 
Brama Oliwska10:527 min.
 
Chodowieckiego10:538 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:549 min.
 
Traugutta10:5611 min.
 
Opera Bałtycka10:5813 min.
 
Wyspiańskiego11:0116 min.
 
Reja11:0217 min.
 
Mickiewicza11:0419 min.
 
Plac Komorowskiego11:0621 min.
 
Legionów11:0823 min.
 
Bajana11:0924 min.
 
Żwirki i Wigury11:1025 min.
 
Jana Pawła II11:1126 min.
 
Startowa11:1227 min.
 
Zaspa11:1328 min.
 
Kołobrzeska11:1429 min.
 
Bora Komorowskiego11:1631 min.
 
Czerwony Dwór11:1833 min.
 
Piastowska11:1934 min.
 
Pomorska11:2136 min.
 
Osiedle Wejhera11:2237 min.
 
Helska11:2338 min.
 
Jelitkowo11:2439 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy