Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:10
Płocka09:12
Przemyska09:14
Wilanowska09:15
Cebertowicza09:17
Cieszyńskiego09:18
Sikorskiego09:20
Chałubińskiego09:22
Odrzańska09:24
Pohulanka
 
09:25
0 min.
 
Węzeł Groddecka09:272 min.
 
Urząd Miejski09:283 min.
 
Dworzec PKS09:305 min.
 
Brama Oliwska09:327 min.
 
Chodowieckiego09:338 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:349 min.
 
Traugutta09:3611 min.
 
Opera Bałtycka09:3813 min.
 
Wyspiańskiego09:4116 min.
 
Reja09:4217 min.
 
Mickiewicza09:4419 min.
 
Plac Komorowskiego09:4621 min.
 
Legionów09:4823 min.
 
Bajana09:4924 min.
 
Żwirki i Wigury09:5025 min.
 
Jana Pawła II09:5126 min.
 
Startowa09:5227 min.
 
Zaspa09:5328 min.
 
Kołobrzeska09:5429 min.
 
Bora Komorowskiego09:5631 min.
 
Czerwony Dwór09:5833 min.
 
Piastowska09:5934 min.
 
Pomorska10:0136 min.
 
Osiedle Wejhera10:0237 min.
 
Helska10:0338 min.
 
Jelitkowo10:0439 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy