Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:50
Płocka08:52
Przemyska08:54
Wilanowska08:55
Cebertowicza08:57
Cieszyńskiego08:58
Sikorskiego09:00
Chałubińskiego09:02
Odrzańska09:04
Pohulanka
 
09:05
0 min.
 
Węzeł Groddecka09:072 min.
 
Urząd Miejski09:083 min.
 
Dworzec PKS09:105 min.
 
Brama Oliwska09:127 min.
 
Chodowieckiego09:138 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:149 min.
 
Traugutta09:1611 min.
 
Opera Bałtycka09:1813 min.
 
Wyspiańskiego09:2116 min.
 
Reja09:2217 min.
 
Mickiewicza09:2419 min.
 
Plac Komorowskiego09:2621 min.
 
Legionów09:2823 min.
 
Bajana09:2924 min.
 
Żwirki i Wigury09:3025 min.
 
Jana Pawła II09:3126 min.
 
Startowa09:3227 min.
 
Zaspa09:3328 min.
 
Kołobrzeska09:3429 min.
 
Bora Komorowskiego09:3631 min.
 
Czerwony Dwór09:3833 min.
 
Piastowska09:3934 min.
 
Pomorska09:4136 min.
 
Osiedle Wejhera09:4237 min.
 
Helska09:4338 min.
 
Jelitkowo09:4439 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy