Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:27
Płocka07:29
Przemyska07:31
Wilanowska07:32
Cebertowicza07:34
Cieszyńskiego07:35
Sikorskiego07:37
Chałubińskiego07:39
Odrzańska07:41
Pohulanka
 
07:42
0 min.
 
Węzeł Groddecka07:442 min.
 
Urząd Miejski07:453 min.
 
Dworzec PKS07:475 min.
 
Brama Oliwska07:497 min.
 
Chodowieckiego07:508 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:519 min.
 
Traugutta07:5311 min.
 
Opera Bałtycka07:5513 min.
 
Wyspiańskiego07:5816 min.
 
Reja07:5917 min.
 
Mickiewicza08:0119 min.
 
Plac Komorowskiego08:0321 min.
 
Legionów08:0523 min.
 
Bajana08:0624 min.
 
Żwirki i Wigury08:0725 min.
 
Jana Pawła II08:0826 min.
 
Startowa08:0927 min.
 
Zaspa08:1028 min.
 
Kołobrzeska08:1129 min.
 
Bora Komorowskiego08:1331 min.
 
Czerwony Dwór08:1533 min.
 
Piastowska08:1634 min.
 
Pomorska08:1836 min.
 
Osiedle Wejhera08:1937 min.
 
Helska08:2038 min.
 
Jelitkowo08:2139 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy