Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:57
Płocka06:59
Przemyska07:01
Wilanowska07:02
Cebertowicza07:04
Cieszyńskiego07:05
Sikorskiego07:07
Chałubińskiego07:09
Odrzańska07:11
Pohulanka
 
07:12
0 min.
 
Węzeł Groddecka07:142 min.
 
Urząd Miejski07:153 min.
 
Dworzec PKS07:175 min.
 
Brama Oliwska07:197 min.
 
Chodowieckiego07:208 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:219 min.
 
Traugutta07:2311 min.
 
Opera Bałtycka07:2513 min.
 
Wyspiańskiego07:2816 min.
 
Reja07:2917 min.
 
Mickiewicza07:3119 min.
 
Plac Komorowskiego07:3321 min.
 
Legionów07:3523 min.
 
Bajana07:3624 min.
 
Żwirki i Wigury07:3725 min.
 
Jana Pawła II07:3826 min.
 
Startowa07:3927 min.
 
Zaspa07:4028 min.
 
Kołobrzeska07:4129 min.
 
Bora Komorowskiego07:4331 min.
 
Czerwony Dwór07:4533 min.
 
Piastowska07:4634 min.
 
Pomorska07:4836 min.
 
Osiedle Wejhera07:4937 min.
 
Helska07:5038 min.
 
Jelitkowo07:5139 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy