Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo16:28
Helska16:30
Osiedle Wejhera16:32
Pomorska16:33
Piastowska16:34
Czerwony Dwór16:36
Bora Komorowskiego16:37
Kołobrzeska16:38
Zaspa16:40
Startowa16:41
Jana Pawła II16:42
Żwirki i Wigury16:43
Bajana16:44
Legionów16:46
Plac Komorowskiego16:47
Mickiewicza16:49
Reja16:50
Wyspiańskiego16:52
Opera Bałtycka16:55
Traugutta16:57
Uniwersytet Medyczny
 
16:58
0 min.
 
Chodowieckiego16:591 min.
 
Brama Oliwska17:002 min.
 
Dworzec PKS17:024 min.
 
Nowe Ogrody17:035 min.
 
Węzeł Groddecka17:057 min.
 
Pohulanka17:079 min.
 
Odrzańska17:0810 min.
 
Chałubińskiego17:1012 min.
 
Sikorskiego17:1113 min.
 
Cieszyńskiego17:1315 min.
 
Cebertowicza17:1416 min.
 
Wilanowska17:1618 min.
 
Przemyska17:1719 min.
 
Płocka17:1820 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:2022 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy