Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo14:48
Helska14:50
Osiedle Wejhera14:52
Pomorska14:53
Piastowska14:54
Czerwony Dwór14:56
Bora Komorowskiego14:57
Kołobrzeska14:58
Zaspa15:00
Startowa15:01
Jana Pawła II15:02
Żwirki i Wigury15:03
Bajana15:04
Legionów15:06
Plac Komorowskiego15:07
Mickiewicza15:09
Reja15:10
Wyspiańskiego15:12
Opera Bałtycka15:15
Traugutta15:17
Uniwersytet Medyczny
 
15:18
0 min.
 
Chodowieckiego15:191 min.
 
Brama Oliwska15:202 min.
 
Dworzec PKS15:224 min.
 
Nowe Ogrody15:235 min.
 
Węzeł Groddecka15:257 min.
 
Pohulanka15:279 min.
 
Odrzańska15:2810 min.
 
Chałubińskiego15:3012 min.
 
Sikorskiego15:3113 min.
 
Cieszyńskiego15:3315 min.
 
Cebertowicza15:3416 min.
 
Wilanowska15:3618 min.
 
Przemyska15:3719 min.
 
Płocka15:3820 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:4022 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy