Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo11:52
Helska11:54
Osiedle Wejhera11:56
Pomorska11:57
Piastowska11:58
Czerwony Dwór12:00
Bora Komorowskiego12:01
Kołobrzeska12:02
Zaspa12:04
Startowa12:05
Jana Pawła II12:06
Żwirki i Wigury12:07
Bajana12:08
Legionów12:10
Plac Komorowskiego12:11
Mickiewicza12:13
Reja12:14
Wyspiańskiego12:16
Opera Bałtycka12:19
Traugutta12:21
Uniwersytet Medyczny
 
12:22
0 min.
 
Chodowieckiego12:231 min.
 
Brama Oliwska12:242 min.
 
Dworzec PKS12:264 min.
 
Nowe Ogrody12:275 min.
 
Węzeł Groddecka12:297 min.
 
Pohulanka12:319 min.
 
Odrzańska12:3210 min.
 
Chałubińskiego12:3412 min.
 
Sikorskiego12:3513 min.
 
Cieszyńskiego12:3715 min.
 
Cebertowicza12:3816 min.
 
Wilanowska12:4018 min.
 
Przemyska12:4119 min.
 
Płocka12:4220 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:4422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy