Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM05:46
Zajezdnia05:47
Zamenhofa05:48
Wojska Polskiego05:49
Galeria Bałtycka05:51
Klonowa05:53
Jaśkowa Dolina05:55
Miszewskiego05:57
Politechnika05:58
Opera Bałtycka06:00
Traugutta06:02
Uniwersytet Medyczny
 
06:03
0 min.
 
Chodowieckiego06:041 min.
 
Brama Oliwska06:052 min.
 
Dworzec PKS06:074 min.
 
Nowe Ogrody06:085 min.
 
Węzeł Groddecka06:107 min.
 
Pohulanka06:129 min.
 
Odrzańska06:1310 min.
 
Chałubińskiego06:1512 min.
 
Sikorskiego06:1613 min.
 
Cieszyńskiego06:1815 min.
 
Cebertowicza06:1916 min.
 
Wilanowska06:2118 min.
 
Przemyska06:2219 min.
 
Płocka06:2320 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:2522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy