Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo09:52
Helska09:54
Osiedle Wejhera09:56
Pomorska09:57
Piastowska09:58
Czerwony Dwór10:00
Bora Komorowskiego10:01
Kołobrzeska10:02
Zaspa10:04
Startowa10:05
Jana Pawła II10:06
Żwirki i Wigury10:07
Bajana10:08
Legionów10:10
Plac Komorowskiego10:11
Mickiewicza10:13
Reja10:14
Wyspiańskiego10:16
Opera Bałtycka10:19
Traugutta10:21
Uniwersytet Medyczny
 
10:22
0 min.
 
Chodowieckiego10:231 min.
 
Brama Oliwska10:242 min.
 
Dworzec PKS10:264 min.
 
Nowe Ogrody10:275 min.
 
Węzeł Groddecka10:297 min.
 
Pohulanka10:319 min.
 
Odrzańska10:3210 min.
 
Chałubińskiego10:3412 min.
 
Sikorskiego10:3513 min.
 
Cieszyńskiego10:3715 min.
 
Cebertowicza10:3816 min.
 
Wilanowska10:4018 min.
 
Przemyska10:4119 min.
 
Płocka10:4220 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:4422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy