Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo08:52
Helska08:54
Osiedle Wejhera08:56
Pomorska08:57
Piastowska08:58
Czerwony Dwór09:00
Bora Komorowskiego09:01
Kołobrzeska09:02
Zaspa09:04
Startowa09:05
Jana Pawła II09:06
Żwirki i Wigury09:07
Bajana09:08
Legionów09:10
Plac Komorowskiego09:11
Mickiewicza09:13
Reja09:14
Wyspiańskiego09:16
Opera Bałtycka09:19
Traugutta09:21
Uniwersytet Medyczny
 
09:22
0 min.
 
Chodowieckiego09:231 min.
 
Brama Oliwska09:242 min.
 
Dworzec PKS09:264 min.
 
Nowe Ogrody09:275 min.
 
Węzeł Groddecka09:297 min.
 
Pohulanka09:319 min.
 
Odrzańska09:3210 min.
 
Chałubińskiego09:3412 min.
 
Sikorskiego09:3513 min.
 
Cieszyńskiego09:3715 min.
 
Cebertowicza09:3816 min.
 
Wilanowska09:4018 min.
 
Przemyska09:4119 min.
 
Płocka09:4220 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:4422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy