Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo08:32
Helska08:34
Osiedle Wejhera08:36
Pomorska08:37
Piastowska08:38
Czerwony Dwór08:40
Bora Komorowskiego08:41
Kołobrzeska08:42
Zaspa08:44
Startowa08:45
Jana Pawła II08:46
Żwirki i Wigury08:47
Bajana08:48
Legionów08:50
Plac Komorowskiego08:51
Mickiewicza08:53
Reja08:54
Wyspiańskiego08:56
Opera Bałtycka08:59
Traugutta09:01
Uniwersytet Medyczny
 
09:02
0 min.
 
Chodowieckiego09:031 min.
 
Brama Oliwska09:042 min.
 
Dworzec PKS09:064 min.
 
Nowe Ogrody09:075 min.
 
Węzeł Groddecka09:097 min.
 
Pohulanka09:119 min.
 
Odrzańska09:1210 min.
 
Chałubińskiego09:1412 min.
 
Sikorskiego09:1513 min.
 
Cieszyńskiego09:1715 min.
 
Cebertowicza09:1816 min.
 
Wilanowska09:2018 min.
 
Przemyska09:2119 min.
 
Płocka09:2220 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:2422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy