Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo06:48
Helska06:50
Osiedle Wejhera06:52
Pomorska06:53
Piastowska06:54
Czerwony Dwór06:56
Bora Komorowskiego06:57
Kołobrzeska06:58
Zaspa07:00
Startowa07:01
Jana Pawła II07:02
Żwirki i Wigury07:03
Bajana07:04
Legionów07:06
Plac Komorowskiego07:07
Mickiewicza07:09
Reja07:10
Wyspiańskiego07:12
Opera Bałtycka07:15
Traugutta07:17
Uniwersytet Medyczny
 
07:18
0 min.
 
Chodowieckiego07:191 min.
 
Brama Oliwska07:202 min.
 
Dworzec PKS07:224 min.
 
Nowe Ogrody07:235 min.
 
Węzeł Groddecka07:257 min.
 
Pohulanka07:279 min.
 
Odrzańska07:2810 min.
 
Chałubińskiego07:3012 min.
 
Sikorskiego07:3113 min.
 
Cieszyńskiego07:3315 min.
 
Cebertowicza07:3416 min.
 
Wilanowska07:3618 min.
 
Przemyska07:3719 min.
 
Płocka07:3820 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:4022 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy