Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM05:10
Uniwersytet05:12
Bażyńskiego05:13
Tetmajera05:14
Derdowskiego05:15
Obrońców Westerplatte05:16
Oliwa05:18
Opacka05:20
Subisława05:22
Pomorska - Osiedle05:24
Pomorska05:26
Piastowska05:27
Czerwony Dwór05:29
Bora Komorowskiego05:30
Kołobrzeska05:31
Zaspa05:33
Startowa05:34
Jana Pawła II05:35
Żwirki i Wigury05:36
Bajana05:37
Legionów05:39
Plac Komorowskiego05:40
Mickiewicza05:42
Reja05:43
Wyspiańskiego05:45
Opera Bałtycka05:47
Traugutta05:49
Uniwersytet Medyczny
 
05:50
0 min.
 
Chodowieckiego05:511 min.
 
Brama Oliwska05:522 min.
 
Dworzec PKS05:544 min.
 
Nowe Ogrody05:555 min.
 
Węzeł Groddecka05:577 min.
 
Pohulanka05:599 min.
 
Odrzańska06:0010 min.
 
Chałubińskiego06:0212 min.
 
Sikorskiego06:0313 min.
 
Cieszyńskiego06:0515 min.
 
Cebertowicza06:0616 min.
 
Wilanowska06:0818 min.
 
Przemyska06:0919 min.
 
Płocka06:1020 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:1222 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy