Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Strzyża PKM05:27
Zajezdnia05:28
Zamenhofa05:29
Wojska Polskiego05:30
Galeria Bałtycka05:32
Klonowa05:33
Jaśkowa Dolina05:35
Miszewskiego05:37
Politechnika05:38
Opera Bałtycka05:40
Traugutta05:42
Uniwersytet Medyczny
 
05:43
0 min.
 
Chodowieckiego05:441 min.
 
Brama Oliwska05:452 min.
 
Dworzec PKS05:474 min.
 
Nowe Ogrody05:485 min.
 
Węzeł Groddecka05:507 min.
 
Pohulanka05:529 min.
 
Odrzańska05:5310 min.
 
Chałubińskiego05:5512 min.
 
Sikorskiego05:5613 min.
 
Cieszyńskiego05:5815 min.
 
Cebertowicza05:5916 min.
 
Wilanowska06:0118 min.
 
Przemyska06:0219 min.
 
Płocka06:0320 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:0522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy