Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo15:58
Helska16:00
Osiedle Wejhera16:02
Pomorska16:03
Piastowska16:04
Czerwony Dwór16:06
Bora Komorowskiego16:07
Kołobrzeska16:08
Zaspa16:10
Startowa16:11
Jana Pawła II16:12
Żwirki i Wigury16:13
Bajana16:14
Legionów16:16
Plac Komorowskiego16:17
Mickiewicza16:19
Reja16:20
Wyspiańskiego16:22
Opera Bałtycka16:25
Traugutta16:27
Uniwersytet Medyczny
 
16:28
0 min.
 
Chodowieckiego16:291 min.
 
Brama Oliwska16:302 min.
 
Dworzec PKS16:324 min.
 
Nowe Ogrody16:335 min.
 
Węzeł Groddecka16:357 min.
 
Pohulanka16:379 min.
 
Odrzańska16:3810 min.
 
Chałubińskiego16:4012 min.
 
Sikorskiego16:4113 min.
 
Cieszyńskiego16:4315 min.
 
Cebertowicza16:4416 min.
 
Wilanowska16:4618 min.
 
Przemyska16:4719 min.
 
Płocka16:4820 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:5022 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy