Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo14:38
Helska14:40
Osiedle Wejhera14:42
Pomorska14:43
Piastowska14:44
Czerwony Dwór14:46
Bora Komorowskiego14:47
Kołobrzeska14:48
Zaspa14:50
Startowa14:51
Jana Pawła II14:52
Żwirki i Wigury14:53
Bajana14:54
Legionów14:56
Plac Komorowskiego14:57
Mickiewicza14:59
Reja15:00
Wyspiańskiego15:02
Opera Bałtycka15:05
Traugutta15:07
Uniwersytet Medyczny
 
15:08
0 min.
 
Chodowieckiego15:091 min.
 
Brama Oliwska15:102 min.
 
Dworzec PKS15:124 min.
 
Nowe Ogrody15:135 min.
 
Węzeł Groddecka15:157 min.
 
Pohulanka15:179 min.
 
Odrzańska15:1810 min.
 
Chałubińskiego15:2012 min.
 
Sikorskiego15:2113 min.
 
Cieszyńskiego15:2315 min.
 
Cebertowicza15:2416 min.
 
Wilanowska15:2618 min.
 
Przemyska15:2719 min.
 
Płocka15:2820 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:3022 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy