Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Strzyża PKM13:15
Zajezdnia13:16
Zamenhofa13:17
Wojska Polskiego13:18
Galeria Bałtycka13:20
Klonowa13:22
Jaśkowa Dolina13:24
Miszewskiego13:26
Politechnika13:27
Opera Bałtycka13:29
Traugutta13:31
Uniwersytet Medyczny
 
13:32
0 min.
 
Chodowieckiego13:331 min.
 
Brama Oliwska13:342 min.
 
Dworzec PKS13:364 min.
 
Nowe Ogrody13:375 min.
 
Węzeł Groddecka13:397 min.
 
Pohulanka13:419 min.
 
Odrzańska13:4210 min.
 
Chałubińskiego13:4412 min.
 
Sikorskiego13:4513 min.
 
Cieszyńskiego13:4715 min.
 
Cebertowicza13:4816 min.
 
Wilanowska13:5018 min.
 
Przemyska13:5119 min.
 
Płocka13:5220 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:5422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy