Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM13:11
Uniwersytet13:13
Bażyńskiego13:14
Tetmajera13:15
Derdowskiego13:16
Obrońców Westerplatte13:17
Oliwa13:19
Opacka13:21
Subisława13:23
Pomorska - Osiedle13:25
Pomorska13:27
Piastowska13:28
Czerwony Dwór13:30
Bora Komorowskiego13:31
Kołobrzeska13:32
Zaspa13:34
Startowa13:35
Jana Pawła II13:36
Żwirki i Wigury13:37
Bajana13:38
Legionów13:40
Plac Komorowskiego13:41
Mickiewicza13:43
Reja13:44
Wyspiańskiego13:46
Opera Bałtycka13:49
Traugutta13:51
Uniwersytet Medyczny
 
13:52
0 min.
 
Chodowieckiego13:531 min.
 
Brama Oliwska13:542 min.
 
Dworzec PKS13:564 min.
 
Nowe Ogrody13:575 min.
 
Węzeł Groddecka13:597 min.
 
Pohulanka14:019 min.
 
Odrzańska14:0210 min.
 
Chałubińskiego14:0412 min.
 
Sikorskiego14:0513 min.
 
Cieszyńskiego14:0715 min.
 
Cebertowicza14:0816 min.
 
Wilanowska14:1018 min.
 
Przemyska14:1119 min.
 
Płocka14:1220 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:1422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy