Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM05:07
Uniwersytet05:09
Bażyńskiego05:10
Tetmajera05:11
Derdowskiego05:12
Obrońców Westerplatte05:13
Oliwa05:15
Opacka05:17
Subisława05:19
Pomorska - Osiedle05:21
Pomorska05:23
Piastowska05:24
Czerwony Dwór05:26
Bora Komorowskiego05:27
Kołobrzeska05:28
Zaspa05:30
Startowa05:31
Jana Pawła II05:32
Żwirki i Wigury05:33
Bajana05:34
Legionów05:36
Plac Komorowskiego05:37
Mickiewicza05:39
Reja05:40
Wyspiańskiego05:42
Opera Bałtycka05:44
Traugutta05:46
Uniwersytet Medyczny
 
05:47
0 min.
 
Chodowieckiego05:481 min.
 
Brama Oliwska05:492 min.
 
Dworzec PKS05:514 min.
 
Nowe Ogrody05:525 min.
 
Węzeł Groddecka05:547 min.
 
Pohulanka05:569 min.
 
Odrzańska05:5710 min.
 
Chałubińskiego05:5912 min.
 
Sikorskiego06:0013 min.
 
Cieszyńskiego06:0215 min.
 
Cebertowicza06:0316 min.
 
Wilanowska06:0518 min.
 
Przemyska06:0619 min.
 
Płocka06:0720 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:0922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy