Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo12:32
Helska12:34
Osiedle Wejhera12:36
Pomorska12:37
Piastowska12:38
Czerwony Dwór12:40
Bora Komorowskiego12:41
Kołobrzeska12:42
Zaspa12:44
Startowa12:45
Jana Pawła II12:46
Żwirki i Wigury12:47
Bajana12:48
Legionów12:50
Plac Komorowskiego12:51
Mickiewicza12:53
Reja12:54
Wyspiańskiego12:56
Opera Bałtycka12:59
Traugutta13:01
Uniwersytet Medyczny
 
13:02
0 min.
 
Chodowieckiego13:031 min.
 
Brama Oliwska13:042 min.
 
Dworzec PKS13:064 min.
 
Nowe Ogrody13:075 min.
 
Węzeł Groddecka13:097 min.
 
Pohulanka13:119 min.
 
Odrzańska13:1210 min.
 
Chałubińskiego13:1412 min.
 
Sikorskiego13:1513 min.
 
Cieszyńskiego13:1715 min.
 
Cebertowicza13:1816 min.
 
Wilanowska13:2018 min.
 
Przemyska13:2119 min.
 
Płocka13:2220 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:2422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy