Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo11:12
Helska11:14
Osiedle Wejhera11:16
Pomorska11:17
Piastowska11:18
Czerwony Dwór11:20
Bora Komorowskiego11:21
Kołobrzeska11:22
Zaspa11:24
Startowa11:25
Jana Pawła II11:26
Żwirki i Wigury11:27
Bajana11:28
Legionów11:30
Plac Komorowskiego11:31
Mickiewicza11:33
Reja11:34
Wyspiańskiego11:36
Opera Bałtycka11:39
Traugutta11:41
Uniwersytet Medyczny
 
11:42
0 min.
 
Chodowieckiego11:431 min.
 
Brama Oliwska11:442 min.
 
Dworzec PKS11:464 min.
 
Nowe Ogrody11:475 min.
 
Węzeł Groddecka11:497 min.
 
Pohulanka11:519 min.
 
Odrzańska11:5210 min.
 
Chałubińskiego11:5412 min.
 
Sikorskiego11:5513 min.
 
Cieszyńskiego11:5715 min.
 
Cebertowicza11:5816 min.
 
Wilanowska12:0018 min.
 
Przemyska12:0119 min.
 
Płocka12:0220 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:0422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy