Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo10:52
Helska10:54
Osiedle Wejhera10:56
Pomorska10:57
Piastowska10:58
Czerwony Dwór11:00
Bora Komorowskiego11:01
Kołobrzeska11:02
Zaspa11:04
Startowa11:05
Jana Pawła II11:06
Żwirki i Wigury11:07
Bajana11:08
Legionów11:10
Plac Komorowskiego11:11
Mickiewicza11:13
Reja11:14
Wyspiańskiego11:16
Opera Bałtycka11:19
Traugutta11:21
Uniwersytet Medyczny
 
11:22
0 min.
 
Chodowieckiego11:231 min.
 
Brama Oliwska11:242 min.
 
Dworzec PKS11:264 min.
 
Nowe Ogrody11:275 min.
 
Węzeł Groddecka11:297 min.
 
Pohulanka11:319 min.
 
Odrzańska11:3210 min.
 
Chałubińskiego11:3412 min.
 
Sikorskiego11:3513 min.
 
Cieszyńskiego11:3715 min.
 
Cebertowicza11:3816 min.
 
Wilanowska11:4018 min.
 
Przemyska11:4119 min.
 
Płocka11:4220 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:4422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy