Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo10:12
Helska10:14
Osiedle Wejhera10:16
Pomorska10:17
Piastowska10:18
Czerwony Dwór10:20
Bora Komorowskiego10:21
Kołobrzeska10:22
Zaspa10:24
Startowa10:25
Jana Pawła II10:26
Żwirki i Wigury10:27
Bajana10:28
Legionów10:30
Plac Komorowskiego10:31
Mickiewicza10:33
Reja10:34
Wyspiańskiego10:36
Opera Bałtycka10:39
Traugutta10:41
Uniwersytet Medyczny
 
10:42
0 min.
 
Chodowieckiego10:431 min.
 
Brama Oliwska10:442 min.
 
Dworzec PKS10:464 min.
 
Nowe Ogrody10:475 min.
 
Węzeł Groddecka10:497 min.
 
Pohulanka10:519 min.
 
Odrzańska10:5210 min.
 
Chałubińskiego10:5412 min.
 
Sikorskiego10:5513 min.
 
Cieszyńskiego10:5715 min.
 
Cebertowicza10:5816 min.
 
Wilanowska11:0018 min.
 
Przemyska11:0119 min.
 
Płocka11:0220 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:0422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy