Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo08:38
Helska08:40
Osiedle Wejhera08:42
Pomorska08:43
Piastowska08:44
Czerwony Dwór08:46
Bora Komorowskiego08:47
Kołobrzeska08:48
Zaspa08:50
Startowa08:51
Jana Pawła II08:52
Żwirki i Wigury08:53
Bajana08:54
Legionów08:56
Plac Komorowskiego08:57
Mickiewicza08:59
Reja09:00
Wyspiańskiego09:02
Opera Bałtycka09:05
Traugutta09:07
Uniwersytet Medyczny
 
09:08
0 min.
 
Chodowieckiego09:091 min.
 
Brama Oliwska09:102 min.
 
Dworzec PKS09:124 min.
 
Nowe Ogrody09:135 min.
 
Węzeł Groddecka09:157 min.
 
Pohulanka09:179 min.
 
Odrzańska09:1810 min.
 
Chałubińskiego09:2012 min.
 
Sikorskiego09:2113 min.
 
Cieszyńskiego09:2315 min.
 
Cebertowicza09:2416 min.
 
Wilanowska09:2618 min.
 
Przemyska09:2719 min.
 
Płocka09:2820 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:3022 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy