Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo07:48
Helska07:50
Osiedle Wejhera07:52
Pomorska07:53
Piastowska07:54
Czerwony Dwór07:56
Bora Komorowskiego07:57
Kołobrzeska07:58
Zaspa08:00
Startowa08:01
Jana Pawła II08:02
Żwirki i Wigury08:03
Bajana08:04
Legionów08:06
Plac Komorowskiego08:07
Mickiewicza08:09
Reja08:10
Wyspiańskiego08:12
Opera Bałtycka08:15
Traugutta08:17
Uniwersytet Medyczny
 
08:18
0 min.
 
Chodowieckiego08:191 min.
 
Brama Oliwska08:202 min.
 
Dworzec PKS08:224 min.
 
Nowe Ogrody08:235 min.
 
Węzeł Groddecka08:257 min.
 
Pohulanka08:279 min.
 
Odrzańska08:2810 min.
 
Chałubińskiego08:3012 min.
 
Sikorskiego08:3113 min.
 
Cieszyńskiego08:3315 min.
 
Cebertowicza08:3416 min.
 
Wilanowska08:3618 min.
 
Przemyska08:3719 min.
 
Płocka08:3820 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:4022 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy