Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo07:18
Helska07:20
Osiedle Wejhera07:22
Pomorska07:23
Piastowska07:24
Czerwony Dwór07:26
Bora Komorowskiego07:27
Kołobrzeska07:28
Zaspa07:30
Startowa07:31
Jana Pawła II07:32
Żwirki i Wigury07:33
Bajana07:34
Legionów07:36
Plac Komorowskiego07:37
Mickiewicza07:39
Reja07:40
Wyspiańskiego07:42
Opera Bałtycka07:45
Traugutta07:47
Uniwersytet Medyczny
 
07:48
0 min.
 
Chodowieckiego07:491 min.
 
Brama Oliwska07:502 min.
 
Dworzec PKS07:524 min.
 
Nowe Ogrody07:535 min.
 
Węzeł Groddecka07:557 min.
 
Pohulanka07:579 min.
 
Odrzańska07:5810 min.
 
Chałubińskiego08:0012 min.
 
Sikorskiego08:0113 min.
 
Cieszyńskiego08:0315 min.
 
Cebertowicza08:0416 min.
 
Wilanowska08:0618 min.
 
Przemyska08:0719 min.
 
Płocka08:0820 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:1022 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy