Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo06:38
Helska06:40
Osiedle Wejhera06:42
Pomorska06:43
Piastowska06:44
Czerwony Dwór06:46
Bora Komorowskiego06:47
Kołobrzeska06:48
Zaspa06:50
Startowa06:51
Jana Pawła II06:52
Żwirki i Wigury06:53
Bajana06:54
Legionów06:56
Plac Komorowskiego06:57
Mickiewicza06:59
Reja07:00
Wyspiańskiego07:02
Opera Bałtycka07:05
Traugutta07:07
Uniwersytet Medyczny
 
07:08
0 min.
 
Chodowieckiego07:091 min.
 
Brama Oliwska07:102 min.
 
Dworzec PKS07:124 min.
 
Nowe Ogrody07:135 min.
 
Węzeł Groddecka07:157 min.
 
Pohulanka07:179 min.
 
Odrzańska07:1810 min.
 
Chałubińskiego07:2012 min.
 
Sikorskiego07:2113 min.
 
Cieszyńskiego07:2315 min.
 
Cebertowicza07:2416 min.
 
Wilanowska07:2618 min.
 
Przemyska07:2719 min.
 
Płocka07:2820 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:3022 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy