Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM06:11
Zajezdnia06:12
Zamenhofa06:13
Wojska Polskiego06:14
Galeria Bałtycka06:16
Klonowa06:18
Jaśkowa Dolina06:20
Miszewskiego06:22
Politechnika06:23
Opera Bałtycka06:25
Traugutta06:27
Uniwersytet Medyczny
 
06:28
0 min.
 
Chodowieckiego06:291 min.
 
Brama Oliwska06:302 min.
 
Dworzec PKS06:324 min.
 
Nowe Ogrody06:335 min.
 
Węzeł Groddecka06:357 min.
 
Pohulanka06:379 min.
 
Odrzańska06:3810 min.
 
Chałubińskiego06:4012 min.
 
Sikorskiego06:4113 min.
 
Cieszyńskiego06:4315 min.
 
Cebertowicza06:4416 min.
 
Wilanowska06:4618 min.
 
Przemyska06:4719 min.
 
Płocka06:4820 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:5022 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy