Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo16:08
Helska16:10
Osiedle Wejhera16:12
Pomorska16:13
Piastowska16:14
Czerwony Dwór16:16
Bora Komorowskiego16:17
Kołobrzeska16:18
Zaspa16:20
Startowa16:21
Jana Pawła II16:22
Żwirki i Wigury16:23
Bajana16:24
Legionów16:26
Plac Komorowskiego16:27
Mickiewicza16:29
Reja16:30
Wyspiańskiego16:32
Opera Bałtycka
 
16:35
0 min.
 
Traugutta16:372 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:383 min.
 
Chodowieckiego16:394 min.
 
Brama Oliwska16:405 min.
 
Dworzec PKS16:427 min.
 
Nowe Ogrody16:438 min.
 
Węzeł Groddecka16:4510 min.
 
Pohulanka16:4712 min.
 
Odrzańska16:4813 min.
 
Chałubińskiego16:5015 min.
 
Sikorskiego16:5116 min.
 
Cieszyńskiego16:5318 min.
 
Cebertowicza16:5419 min.
 
Wilanowska16:5621 min.
 
Przemyska16:5722 min.
 
Płocka16:5823 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:0025 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy