Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo16:28
Helska16:30
Osiedle Wejhera16:32
Pomorska16:33
Piastowska16:34
Czerwony Dwór16:36
Bora Komorowskiego16:37
Kołobrzeska16:38
Zaspa16:40
Startowa16:41
Jana Pawła II16:42
Żwirki i Wigury16:43
Bajana16:44
Legionów16:46
Plac Komorowskiego16:47
Mickiewicza16:49
Reja16:50
Wyspiańskiego16:52
Opera Bałtycka
 
16:55
0 min.
 
Traugutta16:572 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:583 min.
 
Chodowieckiego16:594 min.
 
Brama Oliwska17:005 min.
 
Dworzec PKS17:027 min.
 
Nowe Ogrody17:038 min.
 
Węzeł Groddecka17:0510 min.
 
Pohulanka17:0712 min.
 
Odrzańska17:0813 min.
 
Chałubińskiego17:1015 min.
 
Sikorskiego17:1116 min.
 
Cieszyńskiego17:1318 min.
 
Cebertowicza17:1419 min.
 
Wilanowska17:1621 min.
 
Przemyska17:1722 min.
 
Płocka17:1823 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:2025 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy